021-88921535-7 

کمپانی سانتاکروز SANTA CRUZ، ارائه دهنده محصولات بیولوژیک در تحقیقات پزشکی بوده و یکی از بزرگترین تامین کنندگان آنتی بادی‌ها در جهان است؛ که در حال حاضر بیش از 175،000 محصول بیوشیمی تخصصی، همچنین مواد شیمیایی عمومی مانند بافرها، مواد شوینده و حلال‌ها را برای استفاده روزمره در آزمایشگاه ارائه می‌دهد.

برخی محصولات کمپانی SANTA CRUZ

  • آنتی بادی‌های اولیه
  • آنتی بادی‌های ثانویه
  • آنتی بادی‌های مونوکلونال
  • محصولات بیوشیمی
  • مواد شیمیایی
  • پروتئومیکس
  • ملزومات آزمایشگاهی

 

 کمپانی سانتاکروز SANTA CRUZ، محصول کشور امریکا یکی از معتبرترین تولیدکنندگان دنیا، فعال در زمینه تولید آنتی بادی‌ها، محصولات SI-RNA، بیوتکنولوژی و ... می‌باشد. شرکت کیمیا گستر پویش با اتکا بر دفاتر رسمی و انحصاری خود در داخل و خارج از کشور (اروپا و آسیا) به عنوان نمایندگی فروش و خرید مواد و محصولات کمپانی سانتاکروز SANTA CRUZ به صورت اصل و Original در ایران می‌باشد.

 

 

شرکت کیمیا گستر پویش توانسته است با اتکا بر دفاتر نمایندگی انحصاری و رسمی خود در داخل و خارج از کشور، ارتباط مستقیم با مجموعه سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH و مرک Merck برقرار کند که از این روی واردات محصولات سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH و مرک Merck به صورت اصل و Original در پروسه زمانی 1 ماهه (مسافری) و 2 الی 3 ماهه (تجاری)، به درخواست مشتریان گرامی وارد کرده و تحویل دهد.

جهت انتخاب محصول خود از کمپانی سانتاکروز SANTACRUZ، روی لینک‌ زیر کلیک نمایید.

https://www.scbt.com 

 

 

ضمناً شرکت کیمیا گستر پویش افتخار دارد، به عنوان دارنده بزرگترین انبار محصولات سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH و مرک Merck به صورت اصل (اورجینال-Original)، روتین و تخصصی در ایران می‌باشد.

 

 

 

 

 

     هشدار:   


اخیرا برخی اشخاص حقیقی و حقوقی، بدون داشتن تجربه و تخصص لازم با تقلید و کپی برداری غیرقانونی از مطالب و محتویات سایت شرکت کیمیا گستر پویش، صرفا با راه‌اندازی یک سایت تبلیغاتی، حتی بدون داشتن دفتر کار اقدام به نشر محتویات غیرواقعی نموده‌اند که با ادعای کذب داشتن نمایندگی از کمپانی‌های معتبر اروپایی و امریکایی از جمله (سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH، مرک Merck، ترموفیشرساینتیفیک ThermoFisher Scientific و ...)، قصد فریب مشتریان، محققین و مصرف کنندگان محترم را دارند. خواهشمند است فریب تبلیغات و ادعای این افراد را نخورید که دچار خسارت جبران ناپذیری خواهید شد.

Riedel-Molecular Probes-Amersham-Qiagen-Millipore-Promega-Whatman-Biorad-R&D-InvivoGen-Open Biosystems-Virogen-ABR- AnaSpec –Stressgen-Cell Genosensor-Biomatrica-AQIX-ChanTest-Bethyl Laboratories-BioFX-Cellular Engineering Technologies (CET)-Cypex-Dendritics-Diagnostic Biosystems-Evrogen- HemoGenix-Haematologic Technologies (HTI)-Hycult Biotechnology (HBT)-Imgenex-Kingfisherbiotech-Lucigen-Mirus-Mito Science-Monosan-Olink-RF Genetics-trategic Diagnostics-System Biosciences-Zen-Bio-Zymo Research-Bachem-Protea Biosciences-Assay Designs-Cayman Chemical-Alfa Aecar-Cambrex-pectrum-Taab-Agar Scientific-ABCR-Hach-Perkin Elmer-Merck- SIGMA-ALDRICH-Fluka-SUPELCO-ABX-Invitrogen-ACROS-Alfa Aesar-Roche-Scharlau-Applichem-Carbomer-Abcam-ThermoFisher-ROTH-R.F.Chem

شرکت-کیمیا-گستر-پویش-نمایندگی-انحصاری-رسمی-مواد-شیمیایی-تحقیقاتی-تحویل-فوری-خرید-فروش-تهران-اورجینال-اصل-بهترین-برترین-وارد-کننده-مستقیم-بی-واسطه-معتبرترین-مهمترین-قدیمیترین-ضمانت-اصالت-تضمین-حجم-کم-واحد-کوچکتر-تحویل-درب-منزل-تحویل-با-پیک-تحویل-در-محل-فله-باز-مقدار-کم-سلامت-وارد-کننده-توزیع-کننده