021-88921535-7 

 

 

 

محصولات کمپانی دایجونگ Daejung از نظر کیفیت با محصولات مرک Merck آلمان برابری می‌کند و معادل اکثر کدهای مرک Merck را موجود دارد. کمپانی دایجونگ Daejung دارای محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و قیمت‌های بسیار مناسب می‌باشد.

بیش از 5000 ماده شیمیایی مختلف توسط دایجونگ Daejung تهیه و تولید می‌شود.

برخی محصولات کمپانی دایجونگ Daejung

  • Barium acetate
  • Acryl amide
  • Acetic acid
  • Dioxane
  • n-Hexane
  • Tetrahydrofuran
  • Toluen
  • Dimethyl sulfoxide

 

کمپانی دایجونگ DAEJUNG، محصول کشور کره جنوبی یکی از معتبرترین تولیدکنندگان دنیا، فعال در زمینه تولید مواد شیمیایی، حلال‌ها، معرف‌ها، ریجنت‌ها، رنگ‌ها و ... می‌باشد. شرکت کیمیا گستر پویش محصولات کمپانی دائجونگ DAEJUNG را به صورت اصل و Original به محققین محترم عرضه می‌دارد.

 

 

شرکت کیمیا گستر پویش توانسته است با اتکا بر دفاتر نمایندگی انحصاری و رسمی خود در داخل و خارج از کشور، ارتباط مستقیم با مجموعه دایجونگ Daejung برقرار کند که از این روی واردات محصولات دایجونگ Daejung به صورت اصل و Original در پروسه زمانی 1 ماهه (مسافری) و 2 الی 3 ماهه (تجاری)، به درخواست مشتریان گرامی وارد کرده و تحویل دهد.

 

 جهت انتخاب محصول خود از کمپانی دائجونگ DAEJUNG، روی لینک‌ زیر کلیک نمایید.

http://www.daejungchem.co.kr 

 

ضمناً شرکت کیمیا گستر پویش افتخار دارد، به عنوان دارنده بزرگترین انبار محصولات سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH و مرک Merck به صورت اصل (اورجینال-Original)، روتین و تخصصی در ایران می‌باشد.

 

 

 

 

 

     هشدار:   


اخیرا برخی اشخاص حقیقی و حقوقی، بدون داشتن تجربه و تخصص لازم با تقلید و کپی برداری غیرقانونی از مطالب و محتویات سایت شرکت کیمیا گستر پویش، صرفا با راه‌اندازی یک سایت تبلیغاتی، حتی بدون داشتن دفتر کار اقدام به نشر محتویات غیرواقعی نموده‌اند که با ادعای کذب داشتن نمایندگی از کمپانی‌های معتبر اروپایی و امریکایی از جمله (سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH، مرک Merck، ترموفیشرساینتیفیک ThermoFisher Scientific و ...)، قصد فریب مشتریان، محققین و مصرف کنندگان محترم را دارند. خواهشمند است فریب تبلیغات و ادعای این افراد را نخورید که دچار خسارت جبران ناپذیری خواهید شد.

Riedel-Molecular Probes-Amersham-Qiagen-Millipore-Promega-Whatman-Biorad-R&D-InvivoGen-Open Biosystems-Virogen-ABR- AnaSpec –Stressgen-Cell Genosensor-Biomatrica-AQIX-ChanTest-Bethyl Laboratories-BioFX-Cellular Engineering Technologies (CET)-Cypex-Dendritics-Diagnostic Biosystems-Evrogen- HemoGenix-Haematologic Technologies (HTI)-Hycult Biotechnology (HBT)-Imgenex-Kingfisherbiotech-Lucigen-Mirus-Mito Science-Monosan-Olink-RF Genetics-trategic Diagnostics-System Biosciences-Zen-Bio-Zymo Research-Bachem-Protea Biosciences-Assay Designs-Cayman Chemical-Alfa Aecar-Cambrex-pectrum-Taab-Agar Scientific-ABCR-Hach-Perkin Elmer-Merck- SIGMA-ALDRICH-Fluka-SUPELCO-ABX-Invitrogen-ACROS-Alfa Aesar-Roche-Scharlau-Applichem-Carbomer-Abcam-ThermoFisher-ROTH-R.F.Chem

شرکت-کیمیا-گستر-پویش-نمایندگی-انحصاری-رسمی-مواد-شیمیایی-تحقیقاتی-تحویل-فوری-خرید-فروش-تهران-اورجینال-اصل-بهترین-برترین-وارد-کننده-مستقیم-بی-واسطه-معتبرترین-مهمترین-قدیمیترین-ضمانت-اصالت-تضمین-حجم-کم-واحد-کوچکتر-تحویل-درب-منزل-تحویل-با-پیک-تحویل-در-محل-فله-باز-مقدار-کم-سلامت-وارد-کننده-توزیع-کننده