021-88921535-7 

 

 

 

 

 

 

کمپانی سانتا کروز SANTA CRUZ امریکا، ارائه دهنده طیف گسترده‌ای از محصولات آنتی‌بادی‌های ثانویه، ایمونوگلوبولین، سرم‌های کنترل و ... می‌باشد.

کمپانی سانتا کروز SANTA CRUZ قصد دارد خط تولید آنتی‌با‌دی monoclonal را گسترش ‌دهد. این کمپانی با هدف قرار دادن آنتی‌بادی‌های پروتئینی انسان و حیوانات توانسته است این تجارت را در دست بگیرد.

  

 

 

کمپانی ابکم ABCAM انگلیس، به عنوان مبتکر در زمینه تولید معرف‌ها و ابزارهای تحقیق علوم زیستی، قصد دارد جوامع پژوهشی و بالینی را با مجهز کردن به لوازم و پشتیبانی علمی حمایت کند. این کمپانی با ارائه انواع آنتی‌بادی وکیت‌ها، یکی از پیشگامان این حوزه در سراسر جهان است.

شعار کمپانی ابکم ABCAM کمک به دانشمندان برای سریع‌تر شدن روند پیشرفت، با ارائه معرف‌های با کیفیت بالا و همچنین هدف غایی این کمپانی با نفوذ در علوم زیستی، جهت کمک به پیشرفت درک جهانی زیست شناسی و علل بیماری، که به نوبه خود، درمان‌های جدید و بهبود سلامت را در اختیار جوامع قرار می‌دهد، باشد.

 

 

 

 

شرکت کیمیا گستر پویش توانسته است با اتکا بر دفاتر نمایندگی انحصاری و رسمی خود در داخل و خارج از کشور، ارتباط مستقیم با مجموعه سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH و مرک Merck برقرار کند که از این روی واردات محصولات سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH و مرک Merck به صورت اصل و Original در پروسه زمانی 1 ماهه (مسافری) و 2 الی 3 ماهه (تجاری)، به درخواست مشتریان گرامی وارد کرده و تحویل دهد.

 جهت انتخاب محصول خود از کمپانی سانتاکروز SANTA CRUZ و یا ابکم abcam، روی لینک‌های زیر کلیک نمایید.

https://www.scbt.com

https://www.abcam.com

 

 

ضمناً شرکت کیمیا گستر پویش افتخار دارد، به عنوان دارنده بزرگترین انبار محصولات سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH و مرک Merck به صورت اصل (اورجینال-Original)، روتین و تخصصی در ایران می‌باشد.

 

 

 

 

 

     هشدار:   


اخیرا برخی اشخاص حقیقی و حقوقی، بدون داشتن تجربه و تخصص لازم با تقلید و کپی برداری غیرقانونی از مطالب و محتویات سایت شرکت کیمیا گستر پویش، صرفا با راه‌اندازی یک سایت تبلیغاتی، حتی بدون داشتن دفتر کار اقدام به نشر محتویات غیرواقعی نموده‌اند که با ادعای کذب داشتن نمایندگی از کمپانی‌های معتبر اروپایی و امریکایی از جمله (سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH، مرک Merck، ترموفیشرساینتیفیک ThermoFisher Scientific و ...)، قصد فریب مشتریان، محققین و مصرف کنندگان محترم را دارند. خواهشمند است فریب تبلیغات و ادعای این افراد را نخورید که دچار خسارت جبران ناپذیری خواهید شد.

 

Riedel-Molecular Probes-Amersham-Qiagen-Millipore-Promega-Whatman-Biorad-R&D-InvivoGen-Open Biosystems-Virogen-ABR- AnaSpec –Stressgen-Cell Genosensor-Biomatrica-AQIX-ChanTest-Bethyl Laboratories-BioFX-Cellular Engineering Technologies (CET)-Cypex-Dendritics-Diagnostic Biosystems-Evrogen- HemoGenix-Haematologic Technologies (HTI)-Hycult Biotechnology (HBT)-Imgenex-Kingfisherbiotech-Lucigen-Mirus-Mito Science-Monosan-Olink-RF Genetics-trategic Diagnostics-System Biosciences-Zen-Bio-Zymo Research-Bachem-Protea Biosciences-Assay Designs-Cayman Chemical-Alfa Aecar-Cambrex-pectrum-Taab-Agar Scientific-ABCR-Hach-Perkin Elmer-Merck- SIGMA-ALDRICH-Fluka-SUPELCO-ABX-Invitrogen-ACROS-Alfa Aesar-Roche-Scharlau-Applichem-Carbomer-Abcam-ThermoFisher-ROTH-R.F.Chem

شرکت-کیمیا-گستر-پویش-نمایندگی-انحصاری-رسمی-مواد-شیمیایی-تحقیقاتی-تحویل-فوری-خرید-فروش-تهران-اورجینال-اصل-بهترین-برترین-وارد-کننده-مستقیم-بی-واسطه-معتبرترین-مهمترین-قدیمیترین-ضمانت-اصالت-تضمین-حجم-کم-واحد-کوچکتر-تحویل-درب-منزل-تحویل-با-پیک-تحویل-در-محل-فله-باز-مقدار-کم-سلامت-وارد-کننده-توزیع-کننده