021-88921535-7 

 

کمپانی سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH امریکا به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی که تنوع محصولات آن بالغ بر 200,000 نوع کالا می‌باشد، که اخیرا با ادغام شرکت مرک Merck آلمان دایره تولیدات این مجموعه وسیع‌تر نیز گردید. مجموعه کمپانی‌های سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH که شامل کمپانی‌های SUPELCO، SAFC، ROCHE و MILLIPORE نیز می‌باشد در زمینه تولید مواد شیمیایی تحقیقاتی، آنتی بادی‌ها،آنزیم‌ها، اسیدهای چرب، مواد کشت سلولی، کیت‌های آزمایشگاهی و ... فعالیت دارد.

 

 

شرکت کیمیا گستر پویش توانسته است با اتکا بر دفاتر نمایندگی انحصاری و رسمی خود در داخل و خارج از کشور، ارتباط مستقیم با مجموعه سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH و مرک Merck برقرار کند که از این روی واردات محصولات سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH و مرک Merck به صورت اصل و Original در پروسه زمانی 1 ماهه (مسافری) و 2 الی 3 ماهه (تجاری)، به درخواست مشتریان گرامی وارد کرده و تحویل دهد.

 

شایان ذکر است شرکت کیمیا گستر پویش دارنده بزرگترین انبار محصولات سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH و مرک Merck به صورت اصل (اورجینال-Original) روتین و تخصصی در ایران می‌باشد.

 

-موجود بودن انبار کاملی از محصولات کمپانی سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH امریکا در ایران

-الصاق برچسب اطمینان انحصاری (کیمیا گستر پویش) بر روی محصولات

-واردات کوتاه مدت محصولات تخصصی سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH امریکا با رعایت کلیه شرایط زنجیره سرمایی

 

 جهت انتخاب محصول خود از کمپانی سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH، روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

 https://www.sigmaaldrich.com

 

 

 

 

     هشدار:   


اخیرا برخی اشخاص حقیقی و حقوقی، بدون داشتن تجربه و تخصص لازم با تقلید و کپی برداری غیرقانونی از مطالب و محتویات سایت شرکت کیمیا گستر پویش، صرفا با راه‌اندازی یک سایت تبلیغاتی، حتی بدون داشتن دفتر کار اقدام به نشر محتویات غیرواقعی نموده‌اند که با ادعای کذب داشتن نمایندگی از کمپانی‌های معتبر اروپایی و امریکایی از جمله (سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH، مرک Merck، ترموفیشرساینتیفیک Thermo Fisher Scientific و ...)، قصد فریب مشتریان، محققین و مصرف کنندگان محترم را دارند. خواهشمند است فریب تبلیغات و ادعای این افراد را نخورید که دچار خسارت جبران ناپذیری خواهید شد.

 

Riedel-Molecular Probes-Amersham-Qiagen-Millipore-Promega-Whatman-Biorad-R&D-InvivoGen-Open Biosystems-Virogen-ABR- AnaSpec –Stressgen-Cell Genosensor-Biomatrica-AQIX-ChanTest-Bethyl Laboratories-BioFX-Cellular Engineering Technologies (CET)-Cypex-Dendritics-Diagnostic Biosystems-Evrogen- HemoGenix-Haematologic Technologies (HTI)-Hycult Biotechnology (HBT)-Imgenex-Kingfisherbiotech-Lucigen-Mirus-Mito Science-Monosan-Olink-RF Genetics-trategic Diagnostics-System Biosciences-Zen-Bio-Zymo Research-Bachem-Protea Biosciences-Assay Designs-Cayman Chemical-Alfa Aecar-Cambrex-pectrum-Taab-Agar Scientific-ABCR-Hach-Perkin Elmer-Merck- SIGMA-ALDRICH-Fluka-SUPELCO-ABX-Invitrogen-ACROS-Alfa Aesar-Roche-Scharlau-Applichem-Carbomer-Abcam-ThermoFisher-ROTH-R.F.Chem

شرکت-کیمیا-گستر-پویش-نمایندگی-انحصاری-رسمی-مواد-شیمیایی-تحقیقاتی-تحویل-فوری-خرید-فروش-تهران-اورجینال-اصل-بهترین-برترین-وارد-کننده-مستقیم-بی-واسطه-معتبرترین-مهمترین-قدیمیترین-ضمانت-اصالت-تضمین-حجم-کم-واحد-کوچکتر-تحویل-درب-منزل-تحویل-با-پیک-تحویل-در-محل-فله-باز-مقدار-کم-سلامت-وارد-کننده-توزیع-کننده