021-88921535-7 

 

 

 

 

کمپانی اپلاید بایوسیستمز Applied Biosystems، یکی از برندهای بزرگ زیر مجموعه کمپانی ترموفیشر ساینتیفیک است. این کمپانی بر روی سیستم‌های یکپارچه برای تجزیه و تحلیل ژنتیکی متمرکز شده است که شامل ماشین‌های کامپیوتری و مواد مصرفی هستند.

برخی محصولات کمپانی اپلاید بایوسیستمزApplied Biosystems

  • ترموسایکلرها
  • دستگاه‌های الکتروفورز
  • معرف‌ها
  • Epigenetics and miRNAs
  • Reagents Validated PCR
  • Real-Time PCR System
  • کیت های مولکولی
  • Arrays Density Low
  • تولید دارو
  • DynaBeads

 

کمپانی اپلاید بایوسیستمز appliedbiosystems، محصول کشور امریکا که یکی از معتبرترین تولیدکنندگان دنیا، فعال در زمینه تولید مواد تشخیص مولکولی، زیست محیطی و کشاورزی می‌باشد. شرکت کیمیا گستر پویش محصولات کمپانی اپلاید بایوسیستمز appliedbiosystems به صورت اصل و Original در خدمت محققین محترم  می‌باشد.

 

شرکت کیمیا گستر پویش توانسته است با اتکا بر دفاتر نمایندگی انحصاری و رسمی خود در داخل و خارج از کشور، ارتباط مستقیم با مجموعه اپلاید بایوسیستمز Applied Biosystems برقرار کند که از این رو، واردات محصولات اپلاید بایوسیستمز Applied Biosystems به صورت اصل و Original در پروسه زمانی 1 ماهه (مسافری) و 2 الی 3 ماهه (تجاری)، به درخواست مشتریان گرامی وارد کرده و تحویل دهد.

 

 جهت انتخاب محصول خود از کمپانی اپلاید بایوسیستم applied biosystems، روی لینک‌ زیر کلیک نمایید.

https://www.thermofisher.com 

 

 

ضمناً شرکت کیمیا گستر پویش افتخار دارد، به عنوان دارنده بزرگترین انبار محصولات سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH و مرک Merck به صورت اصل (اورجینال-Original)، روتین و تخصصی در ایران می‌باشد.

 

 

 

 

 

     هشدار:   


اخیرا برخی اشخاص حقیقی و حقوقی، بدون داشتن تجربه و تخصص لازم با تقلید و کپی برداری غیرقانونی از مطالب و محتویات سایت شرکت کیمیا گستر پویش، صرفا با راه‌اندازی یک سایت تبلیغاتی، حتی بدون داشتن دفتر کار اقدام به نشر محتویات غیرواقعی نموده‌اند که با ادعای کذب داشتن نمایندگی از کمپانی‌های معتبر اروپایی و امریکایی از جمله (سیگما-آلدریچ SIGMA-ALDRICH، مرک Merck، ترموفیشرساینتیفیک ThermoFisher Scientific و ...)، قصد فریب مشتریان، محققین و مصرف کنندگان محترم را دارند. خواهشمند است فریب تبلیغات و ادعای این افراد را نخورید که دچار خسارت جبران ناپذیری خواهید شد.

Riedel-Molecular Probes-Amersham-Qiagen-Millipore-Promega-Whatman-Biorad-R&D-InvivoGen-Open Biosystems-Virogen-ABR- AnaSpec –Stressgen-Cell Genosensor-Biomatrica-AQIX-ChanTest-Bethyl Laboratories-BioFX-Cellular Engineering Technologies (CET)-Cypex-Dendritics-Diagnostic Biosystems-Evrogen- HemoGenix-Haematologic Technologies (HTI)-Hycult Biotechnology (HBT)-Imgenex-Kingfisherbiotech-Lucigen-Mirus-Mito Science-Monosan-Olink-RF Genetics-trategic Diagnostics-System Biosciences-Zen-Bio-Zymo Research-Bachem-Protea Biosciences-Assay Designs-Cayman Chemical-Alfa Aecar-Cambrex-pectrum-Taab-Agar Scientific-ABCR-Hach-Perkin Elmer-Merck- SIGMA-ALDRICH-Fluka-SUPELCO-ABX-Invitrogen-ACROS-Alfa Aesar-Roche-Scharlau-Applichem-Carbomer-Abcam-ThermoFisher-ROTH-R.F.Chem

شرکت-کیمیا-گستر-پویش-نمایندگی-انحصاری-رسمی-مواد-شیمیایی-تحقیقاتی-تحویل-فوری-خرید-فروش-تهران-اورجینال-اصل-بهترین-برترین-وارد-کننده-مستقیم-بی-واسطه-معتبرترین-مهمترین-قدیمیترین-ضمانت-اصالت-تضمین-حجم-کم-واحد-کوچکتر-تحویل-درب-منزل-تحویل-با-پیک-تحویل-در-محل-فله-باز-مقدار-کم-سلامت-وارد-کننده-توزیع-کننده

 

 

 

 

 

 

**میزکار رفع اشکال جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات پروفایل**

**حافظه استفاده شده**

**پرس وجوها از پایگاه داده ها**

**خطا ها در فایل زبان**

**فایل های زبان بارگذاری شده**

**کلمات ترجمه نشده**